Individuální projekty rodinných domů a doplňkové služby

Kompletní projekt rodinného domu ve stupni DUR a DSP Vám zpracujeme od 39 900 Kč. Vyberte si z našich typových domů nebo nám sdělte Vaši představu o domu a zpracujeme Vám projekt na míru za skvělou cenu. 

Dále projektujeme různé přístavby, stavební úpravy stávajících staveb a dokumentaci odstranění stavby.

Vodovodní přípojka

cena: 9 750 Kč

Celý projekt vodovodní přípojky s námi vyřídíte online z pohodlí svého domova a přenechat nám můžete i zdlouhavé obíhání úřadů a shánění potřebných povolení.

Kompletní projekt vodovodní přípojky zpracujeme za 9 750 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Kanalizační přípojka

cena: 9 750 Kč

Celý projekt kanalizační přípojky s námi vyřídíte online z pohodlí svého domova a přenechat nám můžete i zdlouhavé obíhání úřadů a shánění potřebných povolení.

Kompletní projekt kanalizační přípojky zpracujeme za 9 750 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Projekt osazení domu

cena: 7 900 Kč

K vybranému projektu Vám zpracujeme projekt osazení domu na pozemek. 

Obsah projektu osazení domu na pozemek: 

Průvodní a souhrnná technická zpráva.  

Situační výkres širších vztahů.   

Katastrální situační výkres.    

Koordinační situační výkres.

Průkaz energetické náročnosti

cena: 6 000 Kč

Průkaz energetické náročnosti hodnotí stavební obálku budovy, vytápění, vlhčení/odvlhčování, větrání, chlazení, přípravu teplé vody a osvětlení.

PENB s námi zvládnete vyřídit online z pohodlí vašeho domova, postačí nám k tomu projektová dokumentace stavby, o vše ostatní se postaráme.

Projekt čistírny odpadních vod

cena: 16 000 Kč

Projekt domovní čističky odpadních vod u nás vyřídíte celý online z pohodlí vašeho domova. Naši projektanti se s vámi spojí a díky popisu vaší situace a dnešním online nástrojům váš projekt zpracují snadno a rychle.

  • ČOV s napojením na kanalizaci
  • ČOV se vsakem
  • ČOV s retenční nádrží
  • ČOV do povrchových vod

Kompletní projekt domovní čistírny odpadních vod Vám zpracujeme od 11 900 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Projekt studny

cena: 12 450 Kč

Kompletní projekt studny s námi zvládnete vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Naši projektanti se s vámi spojí a díky popisu vaší situace a dnešním online nástrojům váš projekt zpracují snadno a rychle.

Kompletní projekt studny, včetně hydrogeologického posudku, Vám zpracujeme za 12 450 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Samozřejmě nabízíme i vyřízení stavebního povolení studny.